StormGain Promosyon Kodu

👉 StormGainKaydol
💰 Hoşgeldin bonusu$25
GeçerliŞimdi
➡️ Promosyon Koduİddia kodu

Bir StormGain hesabı açmak mı istiyorsunuz ve bir promosyon koduna mı ihtiyacınız var? Doğru yerdesiniz! Yukarıda, bugün geçerli olan tüm StormGain promosyon kodlarını StormGain.com’da bulacaksınız.

StormGain Promosyon Kodu Nedir?

2022 için StormGain promosyon kodu BONUS25’tir. StormGain kripto ticaret platformuna kaydolurken promosyon bonusu kodunu kullanabilir ve 25 USDT karşılama bonusu talep edebilirsiniz. Promosyon kodu bugün mevcuttur ve ülkenizde tüm yeni StormGain müşterileri için geçerlidir.

StormGain’e Genel Bakış

StormGain, spot ve marj ticareti ürünlerinin yanı sıra Bitcoin ve Ethereum gibi popüler kriptoları saklamak için kullanılabilecek güvenli bir cüzdan sunan bir kripto para birimi ticaret platformudur. StormGain’de sunulan kaldıraç oranı 200 kata kadar.

Platform ayrıca, kripto varlıklarınızda yıllık faiz kazanmak için bir ürün de içeriyor. StormGain’e göre, geleneksel finans firmalarının sunduğu oranların çok üzerinde bir sıçrama ve sınır olan% 12’ye kadar APR alabilirsiniz.

Ek olarak, bir StormGain hesabı açan herkes (buraya tıklayarak yapabilirsiniz), herhangi bir madencilik ekipmanına sahip olmadan kripto kazanmanızı sağlayan kendi kripto madencisine erişebilir.

StormGain 2020 yılında kuruldu ve kısa sürede sektörde popüler bir borsa haline geldi.

StormGain promosyon kodu nasıl kullanılır?

Kodunuzu StormGain’de kullanmak ve bonusu kullanmak için aşağıdaki talimatları izleyin.

  1. Yukarıda listelenenlerden hangi promosyonu talep etmek istediğinize karar verin
  2. Teklif için ‘Kullan’ düğmesine tıklayın
  3. Bilgilerinizi kullanarak StormGain’e kaydolun
  4. Promosyonunuz için ilgili promosyon kodunu girin (gerekirse)
  5. Bonusunuzu talep edin
StormGain Promosyon Kodu
StormGain Promosyon Kodu

StormGain Promosyon Kodları (Geçerli 2022)

Promosyon koduBonus
BONUS25$25 USDT
Koda gerek yok% 12 kazanın
Koda gerek yokGünde 0,03 BTC’ye kadar

Stormgain Üzerine Düşüncelerimiz

StormGain harika bir kripto alım satım platformudur ve katılırken, platformdan mümkün olduğunca fazlasını elde etmek için kaydolmadan önce her zaman en iyi promosyon bonusu kodunu bulduğunuzdan emin olmalısınız.

Bu sayfada listelenen StormGain promosyon kodlarıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, iletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.

4.4/5 - (40 votes)